Gaziantep Haber
HV
04 EKİM Salı 04:40
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Selimpaşa Kavşağı-Mahmutbey Gişeler arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında Edirne istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2Anadolu otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı - Gölyaka Kavşağı kesimi 0 - 18. km.ler arasında banket ve 1. şerit üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Selçuk-Ortaklar Aydın yolunun 0-5. km.leri arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ile 22-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Ankara-Çankırı yolunun 15-17.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları ve kazı çalışmalarından dolayı mevcut yola taş, kaya düşme riskine karşı dikkatli seyretmeleri gerekmektedir.
6Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında Taşucu mevkii ve 50-54.km.leri arasında Boğsak mevkiinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15:15-16:15 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
7Kayseri-Niğde yolunun 35-38.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Malatya-Elazığ yolunun 52-53.km.leri arasında (Kapıkaya Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Manavgat-Alanya-Gazipaşa yolunun 48-49.km.leri arasında meydana gelen yol çökmesi nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
10Bursa-Yalova yolunun 26-27.km.leri arası yapım çalışmalarından dolayı Yalova istikameti trafiğe kapatılarak trafik akışı Bursa istikametinden çift yönlü sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi