Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 03:27   Güncelleme : 09-07-2021 03:27

Özbay ’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı!

Gaziantep Gençlik ve Spor İl  Müdürü Muhittin Özbay, Türkiye Büyük Millet Meclisi ’nin açılışının yıl dönümü olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir kutlama mesajı yayımladı

Özbay ’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı!

Gaziantep Gençlik ve Spor İl  Müdürü Muhittin Özbay, Türkiye Büyük Millet Meclisi ’nin açılışının yıl dönümü olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir kutlama mesajı yayımladı.

Özbay mesajında, “Egemenlik, bir kelimeden fazlasıdır. Göklerde dalgalanan bayrağın rüzgarı, dinmeyen ezanın yankısı, bir çocuğun şen kahkahasıdır. Türk milleti egemenlik uğruna savaşı, açlığı, yokluğu göze almış, esarete asla boyun eğmemiştir. Egemenlik her zaman gençtir, hiç eskimez. Tüm öğrencilerini savaşa yollayan bir lisenin, şehit verdiği öğrenci sayısınca karaya boyanan camında da, İHA tasarlayan gencin gözlerinde de bağımsızlığın ışığı vardır. Böylesine kıymetli bir günü ancak çocuklar şenlendirir. Bugün, çocukların ve kalbindeki güzellikleri hep çocuk tutanların bayramı. Bizlere bu günü armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz, ruhları şad olsun. Egemenliğimiz ve Çocuk Bayramı ’mız kutlu olsun” dedi.