Eğitim
Giriş Tarihi : 05-07-2021 19:22   Güncelleme : 05-07-2021 19:22

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: İSLAHİYE İİBF ’DE MEZUNİYET HEYECANI

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde (İİBF) 2020-2021 akademik yılı mezuniyet töreni düzenlendi

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: İSLAHİYE İİBF ’DE MEZUNİYET HEYECANI

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde (İİBF) 2020-2021 akademik yılı mezuniyet töreni düzenlendi.

Prof. Dr. Yavuz Coşkun Konferans Salonu ’ndaki törende konuşan İİBF Dekan Vekili Prof. Dr. Taner Akçacı, mezun olan öğrencileri tebrik ederek, “Sürekli olarak kendinizi yenileyebilirseniz bu diploma ile çok güzel mevkilere gelebilirsiniz. Çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Her şey siz de bitiyor. Başarı noktasında sadece size bir önerim olacak sevgili gençler, asla ve alsa aklınızı kiraya vermeyin. Kalbinize de fiyat etiketi yapıştırmayın. Bizi biz yapan milli ve ahlaki değerlere bağlı kalacağınıza inancım tamdır. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Fakültede dereceye giren öğrencilere mezuniyet belgeleri ve hediyeleri Fakülte Dekan Vekili Prof. Dr. Akçacı ve diğer akademisyenler tarafından verildi. GAÜN andının okunmasının ardından tören, mezun olan öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.