Eğitim
Giriş Tarihi : 26-10-2021 20:17   Güncelleme : 26-10-2021 20:17

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: GAÜN KALİTE EĞİTİMLERİYLE FARKINDALIK YARATIYOR

GAÜN KALİTE EĞİTİMLERİYLE FARKINDALIK YARATIYOR

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: GAÜN KALİTE EĞİTİMLERİYLE FARKINDALIK YARATIYOR

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN)  kalite çalışmaları kapsamında; personellere yönelik olarak Öğr. Gör. Derya Özçalışkan tarafından TS ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi verildi.

GAÜN Hukuk Fakültesi Doktora Salonunda gerçekleştirilen eğitimde, Öğr. Gör. Özçalışkan, standardın gereklilikleri konusunda bilgi vererek, Gaziantep Üniversitesi ’ndeki uygulamalardan örnekler sundu. Konuşmasında birimler arasındaki koordinasyona dikkat çeken Öğr. Gör. Özçalışkan, kalitenin hayatın her aşamasında olması kadar teknoloji entegrasyonu ve personel bilincinin önemini vurgulayarak, eğitimin, yeni eğitimlerle desteklenerek devam edeceğini belirtti.

Gaziantep Üniversitesinin kalite çalışmaları kapsamında kalite eğitimleri ile farkındalık artırılmaya devam ettiğini vurgulayan Öğr. Gör. Özçalışkan konuşmasının devamında şunları söyledi: “Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oğuzeli Meslek Yüksekokulu, Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu, Uluğ Bey Yüksek Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ULUTEM), Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve GAÜN SPORIUM personelimize yönelik olarak TS ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standart Eğitimi verildi. Bugün burada eğitimimiz teorik ve uygulamalı olarak yapılarak, kalite farkındalığının artırılmasına yönelik bir etkinlik oldu.”